Sponsorzy

Fit Mix

Catering Fit Mix to nie tylko zdrowe i smaczne jedzenie.   To przede wszystkim styl życia, który wpływa na kondycję, sylwetkę oraz lepsze samopoczucie. Fit Mix stawia na różnorodność oraz nowości, stale podążając za trendami. Diety układają specjaliści, którzy dbają o to, aby dopasować menu do potrzeb klientów. Fit Mix to catering dietetyczny, działający na rynku od  ponad czterech lat. Dieta pudełkowa to trend ostatnich czasów, który doskonale sprawdza się w przypadku osób zabieganych, wolących swój czas poświęcić na hobby niż gotowanie. Fit Mix zajmuje się również kompleksową obsługą imprez firmowych m.in. na świeżym powietrzu, cateringiem biznesowym oraz spotkań rodzinnych.

Więcej na stronie: https://fitmix.pl/

 
 
serwis

Serwis samochodowy BestDrive

Serwis oferuje profesjonalną kontrolę stanu opon, układu hamulcowego, szeroki zakres badań technicznych, wymianę oleju czy konserwację oraz dezynfekcję układu klimatyzacji.

BestDrive zaprasza również do jednej z trzech w Poznaniu myjni tunelowych, w której mycie trwa zaledwie 2 minuty, a także do myjni portalowej, wyposażonej w unikalny system gąbek Car Lite zapobiegający zarysowaniom karoserii, który powoduje, że mycie jest delikatniejsze niż mycie ręczne.

Więcej na stronie: http://cks.bestdrive.pl/

 
 
 

Sponsorzy:

wykonanie: stream software