Pyrka Poznańska – wyniki zawodów z 1 grudnia 2020 r.

Znamy wyniki Pyrki Poznańskiej, którą rozegrano wczoraj (1 grudnia 2020 r.) na stoku Malta Ski w Poznaniu. W zawodach uczestniczyli młodsi zawodnicy - nasi reprezentanci znowu zajęli czołowe miejsca. Gratulujemy!

 

 

WYNIKI

 

 

 

DZIEWCZĘTA 2014 i młodsze

 

wyniki

   
               

numer startowy

imię i nazwisko

rocznik

klub

I przejazd

II przejazd

łącznie

miejsce

8

Stefaniak Alicja

2014

Malta-Ski

 

19,15

19,15

1

16

Borowska Nadia

2014

WSN

 

22,03

22,03

2

               

18

Jeske Maria

2014

Malta-Ski

 

22,59

22,59

3

32

Czarczińska Julia

2013

Gigant

 

23,23

23,23

4

5

Proszkiewicz Amelia

2014

Gigant

 

23,44

23,44

5

4

Przybyła Olga

2014

WSN

23,84

 

23,84

6

               

204

Pieczyńska Wiktoria

2014

WSN

 

24,01

24,01

7

9

Zygoń Łucja

2014

WSN

 

24,36

24,36

8

               

14

Pieróg Hanna

2014

Gigant

 

27,80

27,8

9

30

Nowicka Jadwiga

2015

WSN

999,00

 

999

DNS

               

 

 

 

 

DZIEWCZĘTA 2013

     

wyniki

   

numer startowy

imię i nazwisko

rocznik

klub

I przejazd

 

II przejazd

łącznie

miejsce

41         

Pers Danuta

2013

Gigant

 

16,03

 

16,03

1

48         

Szulc Olga

2013

Poznań-ski

 

16,26

 

16,26

2

54         

Bojarska Kalina

2013

WSN

   

17,27

17,27

3

40         

Dominiak Zosia

2013

WSN

   

17,78

17,78

4

52         

Jarosz Emilka

2013

WSN

   

18,03

18,03

5

39         

Buczel Martyna

2013

Gigant

 

19,44

 

19,44

6

33         

Szlachta Ewa

2013

niezrzeszona

 

20,21

 

20,21

7

35         

Szulc Tamara

2013

Poznań-ski

   

23,33

23,33

8

 

 

 

DZIEWCZĘTA 2012

     

wyniki

   

numer startowy

imię i nazwisko

rocznik

klub

I przejazd

 

II przejazd

łącznie

miejsce

56

Bakulin Zuzanna

2012

Gigant

   

12,87

12,87

1

65

Jerzmanowska Zofia

2012

Malta-Ski

   

13,87

13,87

2

58

Chwała Zuzanna

2012

Gigant

 

14,32

 

14,32

3

210

Gardzielewska Zosia

     

15,05

 

15,05

4

67

Garus Róża

2012

Gigant

 

15,91

 

15,91

5

76

Stankowska Gaja

2012

WSN

   

15,91

15,91

5

57

Jachimiak Michalina

2012

WSN

 

16,10

 

16,1

7

66

Józefiak Zosia

2012

WSN

   

16,67

16,67

8

63

Czarczyńska Zofia

2012

Gigant

   

17,19

17,19

9

73

Łuczak Łucja

2012

WSN

   

18,32

18,32

10

202

Sokołowska Julia

2012

niezrzeszona

   

18,32

18,32

10

 

 

 

DZIEWCZĘTA 2011

   

wyniki

   

numer startowy

imię i nazwisko

rocznik

klub

I przejazd

II przejazd

łącznie

miejsce

  77             

Nelke Odeta

2011

WSN

 

12,48

12,48

1

79             

Pieczyńska Alicja

2011

WSN

 

12,95

12,95

2

85             

Powiertowska Iga

2011

Poznań-Ski

 

13,66

13,66

3

89             

Jęchorek Aleksandra

2011

WSN

14,55

 

14,55

4

88             

Kryszkiewicz Maja

2011

Gigant

 

15,11

15,11

5

81             

Kwaśnik Magdalena

2011

Gigant

16,53

 

16,53

6

91             

Buczel Julia

2011

Gigant

 

18,08

18,08

7

84             

Frąckowiak Gabriela

2011

Poznań-Ski

9999,00

 

9999

DNS

 

 

 

 

DZIEWCZĘTA 2010

     

wyniki

   
                 

numer startowy

imię i nazwisko

rocznik

klub

I przejazd

 

II przejazd

łącznie

miejsce

109

Jankowiak Maria

2010

Malta-Ski

   

12,28

12,28

1

106

Wojciechowska Jagoda

2010

Gigant

   

12,34

12,34

2

92

Woźniak Helena

2010

Gigant

 

13,02

 

13,02

3

101

Strykowska Mia

2010

Gigant

   

14,74

14,74

4

102

Jachimiak Natasza

2010

WSN

   

15,02

15,02

5

95

Bekas Zuzanna

2010

WSN

 

15,29

 

15,29

6

98

Borowska Natasza

2010

WSN

   

15,29

15,29

6

 

 

 

 

 

CHŁOPCY 2014 i młodsi

     

wyniki

   
                 

numer startowy

imię i nazwisko

rocznik

klub

I przejazd

 

II przejazd

łącznie

miejsce

121           

Blumski Wojciech

2014

Poznań-Ski

 

15,93

 

15,93

1

110           

Wojciechowski Szymon

2014

Gigant

 

15,96

 

15,96

2

114           

Gutowski Piotr

2014

Malta-Ski

   

16,48

16,48

3

113           

Kaszkowiak Stanisław

2014

Poznań-Ski

   

17,01

17,01

4

130           

Woźniak Stefan

2014

Gigant

 

17,19

 

17,19

5

131           

Sumiński Kostek

2014

WSN

   

18,75

18,75

6

125           

Hoffmann Tomasz

2014

WSN

   

19,16

19,16

7

124           

Stankowski Hubert

2014

WSN

 

20,97

 

20,97

8

115           

Stankowski Bruno

2014

WSN

   

21,55

21,55

9

 

 

 

 

CHŁOPCY 2013

     

wyniki

   
                 

numer startowy

imię i nazwisko

rocznik

klub

I przejazd

 

II przejazd

łącznie

miejsce

133           

Szmaja Mikołaj

2013

Gigant

   

13,26

13,26

1

135           

Chwała Jaś

2013

Gigant

 

15,48

 

15,48

2

137           

Zieleśkiewicz Kacper

2013

Malta-Ski

   

17,39

17,39

3

142           

Rut Ivo

2012

Poznań-Ski

   

17,80

17,8

4

206           

Tomaszewski Jan

2013

Gigant

 

18,43

 

18,43

5

 

 

 

CHŁOPCY 2012

     

wyniki

   

numer startowy

imię i nazwisko

rocznik

klub

I przejazd

 

II przejazd

łącznie

miejsce

143           

 Burzyński Bartosz

2012

Poznań-Ski

   

13,09

13,09

1

147           

Dopierała Ignacy

2012

Malta-Ski

   

13,27

13,27

2

144           

Lauer Filip

2012

Gigant

 

13,77

 

13,77

3

159           

Bakulin Dominik

2012

Gigant

   

13,77

13,77

3

155           

Szydłowski Wojciech

2012

Gigant

   

14,76

14,76

5

151           

Jadwiszczok Jan

2012

WSN

   

15,84

15,84

6

150           

Maks Harris

2012

Gigant

   

15,94

15,94

7

158           

Waszkiewicz Paweł

2012

Gigant

   

16,16

16,16

8

163           

Kaczmarek Maksym

2012

Malta-Ski

 

16,35

 

16,35

9

167           

Pieróg Franek

2012

Gigant

   

17,38

17,38

10

162           

Jarzyński Szymon

2012

Gigant

   

17,49

17,49

11

148           

Foltyn Wiktor

2012

WSN

 

18,60

 

18,6

12

                 

 

 

 

CHŁOPCY 2011

     

wyniki

   

numer startowy

imię i nazwisko

rocznik

klub

I przejazd

 

II przejazd

łącznie

miejsce

170           

Woźniak Wojciech

2011

Malta-Ski

   

11,75

11,75

1

174           

Sawczuk Tymon

2011

Malta-Ski

   

12,02

12,02

2

169           

Kaszkowiak Antoni

2011

Poznań-Ski

   

12,39

12,39

3

175          

Szmaja Jan

2011

Gigant

   

12,75

12,75

4

172          

Stefaniak Bartosz

2011

Malta-Ski

   

12,83

12,83

5

171          

 Bujalski Filip

2011

Malta-Ski

   

12,84

12,84

6

180          

Jankowiak Wojciech

2011

Malta-Ski

   

13,06

13,06

7

185          

Czabański Jacek

2011

Gigant

   

13,17

13,17

8

179          

Nowak Franek

2011

WSN

   

13,70

13,7

9

186          

Bach Szymon

2010

Gigant

 

14,19

 

14,19

10

184          

Nowak Kajtek

2011

Gigant

   

15,53

15,53

11

208          

Tomaszewski Antoni

2011

Gigant

   

17,93

17,93

12

 

 

 

CHŁOPCY 2010

   

wyniki

   

numer startowy

imię i nazwisko

rocznik

klub

I przejazd

II przejazd

łącznie

miejsce

188         

Pers Jędrzej

2010

Gigant

11,26

 

11,26

1

199         

Konieczny Franek

2010

WSN

14,84

 

14,84

2

198         

Nowaczyk Maciej

2010

WSN

15,45

 

15,45

3

195         

Burzyński Jakub

2010

Poznań-Ski

9999,00

 

9999

DNS

189         

Rozkres Miłosz

2010

Malta-Ski

9999,00

 

9999

DNS

Sponsorzy:

wykonanie: stream software