Poznańska firma Fit Mix partnerem Klubu Malta Ski

Nasi zawodnicy uwielbiają ruch na świeżym powietrzu. W czasie cyklu treningowego, zdrowe odżywianie odgrywa bardzo ważną rolę. Dlatego w rozwijaniu prawidłowych nawyków żywieniowych naszych klubowiczów wspiera zaprzyjaźniona firma Fit Mix.

 

Catering Fit Mix to nie tylko zdrowe i smaczne jedzenie. To przede wszystkim styl życia, który wpływa na kondycję, sylwetkę oraz lepsze samopoczucie. Fit Mix stawia na różnorodność oraz nowości, stale podążając za trendami. Diety układają specjaliści, którzy dbają o to, aby dopasować menu do potrzeb klientów.

 

Fit Mix to catering dietetyczny, działający na rynku od  ponad czterech lat.

 

Firma Fit Mix oferuje m.in. dietę pudełkową - to trend ostatnich czasów. Taka dieta doskonale sprawdza się w przypadku osób zabieganych, które wolą swój czas poświęcić na hobby niż gotowanie. Fit Mix zajmuje się również kompleksową obsługą imprez firmowych m.in. na świeżym powietrzu, cateringiem biznesowym oraz spotkań rodzinnych.

 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą: www.fitmix.pl

 

A po dzisiejszym treningu nasi  zawodnicy zostali poczęstowani zdrowymi przekąskami od firmy Fit Mix. Dziękujemy, smakowało 🙂

fit mix

 

 

Sponsorzy:

wykonanie: stream software