Obozy klubowe i wyjazdy rodzinne w sezonie 2018/2019

Zarząd klubu przyjął kalendarz obozów treningowych oraz wyjazdów rodzinnych w najbliższym sezonie zimowym. Niebawem drogą mailową przedstawimy szczegóły i uruchomimy zapisy na poszczególne wyjazdy. W klubie powstanie również grupa sportowa. Założenia jej funkcjonowania przedstawimy w osobnym mailu.

 

Kalendarz

1. 15-22 września 2018 – wyjazd grupy sportowej do Austrii z trenerem Piotrem. Miejsce do ustalenia w zależności od warunków śniegowych

 

2. Przełom września/października 2018 – „Iron Man” dla zawodników naszego klubu. Test sprawnościowy obowiązkowy dla grupy sportowej, ale otwarty dla pozostałych zawodników klubu. Takie testy sprawnościowe chcemy przeprowadzać dwa razy w sezonie, aby monitorować rozwój dzieci i młodzieży z naszego klubu.

 

3. 20-27 października 2018 – wyjazd klubowy (rodzinny) na lodowiec Stubai w Austrii.

 

4. 17-24 listopada 2018 – wyjazd grupy sportowej z trenerem Piotrem, prawdopodobnie do Austrii.

 

5. 15-22 grudnia 2018 – wyjazd z trenerem Piotrem, miejsce jeszcze do ustalenia. Prawdopodobnie Austria lub Włochy.

 

6. początek stycznia 2019 – klubowy wyjazd na „Trzech Króli” do Kotliny Kłodzkiej – Stronie Śląskie/Kamienica (w zależności od warunków śniegowych)

 

7. Ferie zimowe dla Wielkopolski: Rodzinny wyjazd klubowy odbędzie się do Pinzolo we Włoszech. Grupa sportowa w trakcie ferii będzie z kolei trenować na obozie z trenerem Piotrem (miejsce do ustalenia w zależności od warunków śniegowych). Obóz dla grupy sportowej będzie połączony ze startem w zawodach.

 

ZAWODY

Tradycyjnie już będziemy startować w Grand Prix Poznania oraz innych zawodach organizowanych na stoku Malta Ski w Poznaniu.

Grupa sportowa będzie też uczestniczyć w poszczególnych edycjach Ligi Śląskiej. Jej kalendarz będzie znany po wakacjach letnich.

Prawdopodobne są również starty w innych zawodach w kraju i za granicą, ale o tym będziemy rozmawiać po rozpoczęciu sezonu 2018/2019.

 

Pozdrawiamy

Zarząd KS Malta-Ski Poznań

Sponsorzy:

wykonanie: stream software