Mistrzostwa WZN na Czarnej Górze – WYNIKI

 W dniach 15-16 marca odbyły się Mistrzostwa Wielkopolskiego Związku Narciarskiego. Na Czarnej Górze rywalizowaliśmy w konkurencjach SL i GS. Nasi zawodnicy pokazali się z bardzo dobrej strony, a w najstarszych kategoriach wystartowali rodzice naszych zawodników. Brawa również dla nich za ambicję, wolę walki i pokazanie, że w zdrowym ciele, zdrowych duch!

Poniżej prezentujemy wyniki, które otrzymaliśmy od organizatorów zawodów.

 

SLALOM - DZIEWCZĘTA

Kategoria Nazwisko i Imię Rocznik Klub czas Miejsce
I przejazd II przejazd łącznie
Dziecko C Nelke Odeta 2011 WSN 00:51,0 00:53,3 01:44,3 1
  Gardzielewska Zofia 2012 UKS 16 GIGANT 01:05,2 01:16,8 02:22,0 2
  Jankowiak Maria 2010 KS Malta-Ski 01:38,5 00:53,7 02:32,2 3
  Bakulin Zuzanna 2012 UKS 16 GIGANT 00:56,9 dsq    
  Pieczyńska Alicja 2011 WSN 00:49,4 dsq    
  Frąckowiak Gabriela 2011 WKS Poznań-Ski dsq dsq

 

 

Dziecko B

Romańska Jagoda 2009 WKS Poznań-Ski 00:41,4 00:42,9 01:24,2 1
  Jacuńska Łucja 2009 WKS Poznań-Ski 00:43,7 00:45,8 01:29,5 2
  Lauer Milena 2009 UKS 16 GIGANT 00:47,7 00:53,2 01:40,9 3
  Dmowska Pola 2008 KS Malta-Ski 00:56,3 00:47,6 01:43,9 4
Dziecko A Powiertowska Maja 2006 UKS 16 GIGANT 00:35,5 00:39,1 01:14,7 1
  Blumska Jagoda 2006 UKS 16 GIGANT 00:39,2 00:41,9 01:21,1 2
  Turkel Rozalia 2006 WKS Poznań-Ski 00:41,3 00:44,7 01:26,0 3
  Pers Agnieszka 2007 UKS 16 GIGANT 00:42,7 00:44,5 01:27,1 4
  Adamska Daria 2007 KS Malta-Ski 00:45,2 00:48,2 01:33,4 5
  Pieczyńska Nuria 2007 WSN 00:46,0 00:49,5 01:35,5 6
  Balcerowiak Matylda 2007 UKS 16 GIGANT 00:49,2 00:52,0 01:41,2 7
  Mentel Julia 2007 UKS 16 GIGANT 00:49,9 00:52,9 01:42,8 8
  Bartczak Zofia 2006 KS Malta-Ski dsq      
  Tritt Gabriela 2006 KS Malta-Ski dsq      
               
Snowboard Tomaszewska Maja 2001 EXTREMALTA 01:08,3 01:06,4 02:14,7 1
  Adamczak Marta 2001 EXTREMALTA 01:25,1 01:08,4 02:33,5 2

 

SLALOM - CHŁOPCY

Dziecko C Burzyński Jakub 2010 WKS Poznań-Ski 00:46,5 00:48,9 01:35,5 1
  Kaczmarek Adam 2011 KS Malta-Ski 00:48,2 00:50,4 01:38,6 2
  Bobeł Piotr 2011 KS Malta-Ski 00:49,3 00:50,6 01:39,9 3
  Burzyński Bartosz 2012 WKS Poznań-Ski 00:48,7 00:51,8 01:40,5 4
  Bujalski Filip   KS Malta-Ski 00:49,3 00:51,9 01:41,2 5
  Kaszkowiak Antoni 2011 WKS Poznań-Ski 00:52,2 00:54,6 01:46,8 6
  Jankowiak Wojciech 2011 KS Malta-Ski 00:54,1 00:58,6 01:52,7 7
  Woźniak Wojciech 2011 KS Malta-Ski 00:47,4 01:33,2 02:20,7 8
  Skała Alan 2012 WKS Poznań-Ski 01:59,2 01:52,9 03:52,1 9
  Pers Jędrzej 2010 UKS 16 GIGANT dsq      
Dziecko B Skała Adam 2008 WKS Poznań-Ski 00:40,7 00:42,8 01:23,5 1
  Blumski Piotr 2009 UKS 16 GIGANT 00:41,2 00:46,4 01:27,6 2
  Kulczyk Julian 2008 WSN 00:44,8 00:48,8 01:33,6 3
  Bartczak Paweł 2008 KS Malta-Ski 00:46,2 00:51,2 01:37,4 4
  Walicki Hubert 2008 WKS Poznań-Ski dsq      
  Balcerowiak Maurycy 2009 UKS 16 GIGANT dns      
  Kupiński Wiktor 2009 WKS Poznań-Ski dns      
  Wiśniewski Antoni 2009 WKS Poznań-Ski dsq      
  Więcławski Franek 2009 WKS Poznań-Ski dns      
Dziecko A Olewski Bartosz 2006 KS Malta-Ski 00:36,8 00:38,5 01:15,3 1
  Maciejewski Igor 2006 WKS Poznań-Ski 00:38,6 00:40,8 01:19,5 2
  Nelke Kazimierz 2007 WSN 00:39,4 00:42,5 01:21,9 3
  Potrykowski Antoni 2007 WKS Poznań-Ski 00:47,6 00:36,9 01:24,5 4
  Dobkowicz Jan 2006 UKS 16 GIGANT 00:44,6 00:44,9 01:29,6 5
  Stęplowski Wojciech 2006 KS Malta-Ski 00:52,6 00:41,7 01:34,2 6
  Powiertowski Karol 2007 UKS 16 GIGANT 00:46,4 00:48,6 01:35,1 7
  Tecłąw Piotr 2007 UKS 16 GIGANT 00:40,5 01:03,2 01:43,7 8
  Żyski Hubert 2007 WKS Poznań-Ski 01:14,9 00:43,0 01:57,9 9
  Napierała Feliks 2006 WSN dns      
  Płończak Jan 2006 KS Malta-Ski dsq      
  Śledź Jakub 2007 WSN dns      

 

 

GIGANT - POSZCZEGÓLNE KATEGORIE


GR I
1. JANKOWIAK MARIA 1:53.87

2. PIECZYŃSKA ALICJA 2:06.71

3. BAKULIN ZUZANNA 2:13.72

4. NELKE ODETA 2:14.80

5. FRĄCKOWIAK GABRIELA 2:25.73

6 GARDZIELEWSKA ZOFIA 3:01.54

DNS - Bieg 1
POWIERTOWSKA IGA


GR II
1 PERS JĘDRZEJ 1:48.47

2 BOBEŁ PIOTR 1:58.60

3 BUJALSKI FILIP 1:59.41

4. KASZKOWIAK ANTONI 1:59.81

5. WOŻNIAK WOJCIECH 1:59.97

6. BURZYŃSKI JAKUB 2:03.20

7. BURZYŃSKI BARTOSZ 2:10.92

8. SKAŁA ALAN 2:59.84

9. JANKOWIAK WOJCIECH 3:22.62

DNF - Bieg 1
KACZMAREK ADAM


GR III
1. ROMAŃSKA JAGODA 1:47.04

2. DMOWSKA POLA 1:49.90

3. JACUŃSKA ŁUCJA 1:55.00

4. LAUER MILENA 2:02.40

DNS - Bieg 1
SKORUPSKA ANNA


GR IV
1. WALICKI HUBERT 1:32.85

2. SKAŁA ADAM 1:36.43

3. BLUMSKI PIOTR 1:41.71

4 KULCZYK JULIAN 1:50.44

5. WIŚNIEWSKI ANTONI 3:03.11


GR V
1. BLUMSKA JAGODA 1:39.98

2. PERS AGNIESZKA 1:41.55

3. TURKEL ROZALIA 1:46.29

4. ADAMSKA DARIA 1:50.36

5. POWIERTOWSKA MAJA 1:54.37

6. BALCEROWIAK MATYLDA 1:55.00

7. MENTEL JULIA 1:55.24

DNF - Bieg 1

TRITT GABRIELA

PIECZYŃSKA NURIA


GR VI
1. POTRYKOWSKI ANTONI 1:32.89

2. OLEWSKI BARTOSZ 1:33.97

3. MACIEJEWSKI IGOR 1:37.17 4.28

4. STĘPLOWSKI WOJCIECH 1:45.37

5. TECŁAW PIOTR 1:45.70

6. POWIERTOWSKI KAROL 1:50.92

7. DOBKOWICZ JAN 2:07.23

DNS - Bieg 1
NELKE KAZIMIERZ

NAPIERAŁA FELIKS

ŚLEDŹ JAKUB

DNF - Bieg 2

PŁOŃCZAK JAN

ŻYSKI HUBERT

 

GR VII
1. GROMADZIŃSKA PATRYCJA 1:34.94 

2. RUTOWSKA ZUZANNA 1:36.65

3. MICHLAK ADA 1:38.82

4. NIKONOWICZ WIKTORIA 1:39.90

5. BŁASZKIEWICZ BARBARA 1:42.81

6. GARDZIELEWSKA ANTONINA 1:43.80

7. DMOWSKA ZUZANNA 1:46.20

8. BŁASZAK JULIA 2:14.16

DNF - Bieg 1
WALICKA GABRIELA


GR VIII
1. PERS PRZEMYSŁAW 1:34.09

2. WIELICH JAN 1:34.62

3. WIŚNIEWSKI ADRIAN 1:34.85

4. TECŁAW FILIP 1:38.10

DNF - Bieg 1
PIETRZAK WOJCIECH

DNF - Bieg 2
DOTA JAN

 

GR IX
1. FRIEBE NATASZA 1:37.98

2. WIZE ZOFIA 1:41.11

3. PŁOŃCZAK ZOFIA 1:42.94

4. PIECHOWIAK ZUZANNA 1:51.65

5. GRZELCZAK ANNA 1:57.57


GR X
1. PRZYBYŁA ALBERT 1:30.44

2. RASIAK JAN 1:35.90

3. ROMAŃSKI MICHAŁ 2:11.47


GR XI
1. WIELOCH ALEKSANDRA 1:38.66

2. PŁOSKONKA JULIA 2:01.73

 

GR XII

1. STĘPLOWSKI SEBASTIAN 1:28.93

2. GARDZIELWSKI STANISŁAW 1:34.36

3. PATER JAKUB 1:34.85

 

GR XIV
1. DYKIER DAMIAN 1:28.57

2. GRABOWSKI JAKUB 1:36.84


GR XV
1. BUJALSKA MARTYNA 2:01.59

2. KACZMAREK ANNA 2:11.17

3. BURZYŃSKA KATARZYNA 2:25.90


GR XVI
1. PŁOŃCZAK JAROSŁAW 1:33.57

wykonanie: stream software