Firma Ksero Projekt została naszym sponsorem. Mamy siatki, miotełki i fladry

Firma Ksero Projekt z Poznania została sponsorem Klubu Sportowego Malta-Ski. Dzięki wsparciu finansowemu poznańskiej firmy kupiliśmy m.in. sprzęt zwiększający nasze bezpieczeństwo na stoku.

Z pieniędzy przekazanych przez firmę Ksero Projekt, kupiliśmy siatki, które pozwalają nam „zaznaczyć” swoją obecność na stoku. Służą nam do oddzielenia naszych slalomów od reszty stoku. Wpływa to znacząco na bezpieczeństwo naszych dzieci i młodzieży trenujących w klubie oraz trenerów prowadzących zajęcia. Siatki, z logo sponsora i naszego klubu, po raz pierwszy zostały wykorzystane na niedawnym wyjeździe rodzinnym do Włoch.

Dzięki pomocy sponsora kupiliśmy również miękkie tyczki zwane „miotełkami”. Są przydatne zwłaszcza w szkoleniu sportowym najmłodszych narciarzy, którzy stawiają pierwsze kroki na tyczkach.

- Cieszymy się, że mogliśmy pomóc poznańskiemu klubowi narciarskiemu. Nie jest to nasza pierwsza akcja sponsorska, ponieważ już wcześniej wspieraliśmy rozmaite okoliczne inicjatywy – zaznacza Beata Krawczyk-Dziamska, właścicielka firmy Ksero Projekt, której siedziba mieści się w Poznaniu przy ul. Jana Pawła II 14 (bardzo blisko naszego stoku narciarskiego).

Firma pani Beaty ma szeroki zakres usług. Zajmuje się drukiem cyfrowym (m.in. wizytówki, plakaty, papier firmowy, kalendarze, koszulki, etykiety samoprzylepne), oprawą prac dyplomowych, skanowaniem i archiwizacją, usługami ksero oraz reklamą zewnętrzną (np. grafiki na pojazdach, stoiska targowe, wyświetlacze LED, banery, kasetony podświetlane).

Pełne informacje o firmie można znaleźć na stronie kseroprojekt.pl/.

Pojawienie się sponsora w naszym klubie to efekt starań i zaangażowania Sebastiana Zmyślińskiego, taty naszych zawodniczek Agaty i Kasi. Dzięki niemu firma Ksero Projekt zdecydowała się na współpracę z nami. Serdecznie dziękujemy!

Z własnych środków klub kupił w ostatnim czasie fladry, czyli linkę z chorągiewkami do oddzielenia naszych slalomów od reszty stoku. Fladry zostały wykorzystane podczas obozu w Szczyrku, w pierwszym tygodniu niedawno zakończonych ferii. Sprawdziły się doskonale – inni użytkownicy stoku nie wjeżdżali nam między tyczki. Fladry wraz z siatkami od firmy Ksero Projekt stanowią teraz bardzo dobry system zabezpieczenia i oznaczania naszych tras treningowych. Jesteśmy widoczni i bardziej bezpieczni 🙂

Sponsorzy:

wykonanie: stream software