Liga Śląska w Ustroniu – zapisy na II edycję

 

16 stycznia (wtorek) w Ustroniu odbędzie się II edycja Ligi Śląskiej. Zachęcamy do zapisów. W razie zainteresowania co najmniej kilku osób, klub zapewni busa oraz opiekę trenerską.

Wstępnie zakładamy, że wyjazd będzie w poniedziałek w godzinach rannych lub przed południem. W poniedziałek chcemy jeszcze przeprowadzić trening w Ustroniu. Powrót do Poznania po zakończeniu wtorkowych zawodów, czyli w godzinach wieczornych. 

Chętni zawodnicy muszą posiadać aktualne badania lekarskie. Zgłoszenia przyjmujemy do czwartku 11 stycznia u trenera Michała.

W I edycji Ligi Śląskiej, która 3 stycznia odbyła się w Istebnej, startowało czterech naszych zawodników. Jeszcze w przeddzień zawodów wydawało się, że będą one dużą loterią. W Beskidach panowała odwilż i było bardzo miękko na stoku. Na szczęście w nocy przyszedł mróz. To pozwoliło na rozegranie zawodów w stosunkowo równych warunkach dla wszystkich uczestników.

Julia Cieśla zajęła bardzo dobre drugie miejsce w kategorii Junior D. Miała niewielką stratę do liderki. Paweł Banaszak zajął siódme miejsce w kategorii Junior E. Brawa tym większe, że rywalizował również z zawodnikami ze starszego rocznika.

W zawodach tej rangi debiutował Kuba Bendowski w kategorii Junior C. Zajął dalszą pozycję, ale brawa za walkę i ambicję. Wolą walki wykazał się także Jasiu Płończak. Po bardzo dobrym starcie w grudniu w lidzie MOZN w Kluszkowcach (czwarte miejsce), liczył na wysokie miejsce w Istebnej w kategorii Junior D. Na zawody przyjechał ze złamanym palcem. W trakcie swojego przejazdy wypadł z trasy i niestety nie ukończył przejazdu.

www.liga.beskidy.pl/

Sponsorzy:

wykonanie: stream software