Obozy letnie – ruszają zapisy do Feld am See

Szanowni Klubowicze,

Do wakacji letnich zostało jeszcze sporo czasu, ale już teraz warto planować obozy naszego klubu 🙂

Planujemy w przyszłoroczne wakacje zorganizować dwa obozy letnie: jeden w Polsce, drugi w Austrii. W tej chwili dopinamy szczegóły obozu windsurfingowego w Polsce, który odbędzie się tuż po zakończeniu roku szkolnego. Drugi obóz odbędzie się w Austrii w sierpniu i poniżej przedstawiamy bliższe informacje na jego temat. Można już zapisywać się na wyjazd do Austrii.

Miejsce i termin: Feld am See, 18-25 Sierpnia 2018 roku

Cena: 324 Euro za tydzień. Cena zawiera: nocleg + wyżywienie oraz zajęcia z trzech dyscyplin sportu: żeglarstwo, windsurfing, kolarstwo górskie i tenis.

Naszą główną dyscypliną będzie kolarstwo górskie, co oznacza, że będziemy jeździli na rowerach codziennie. Dodatkowo w planach wędrówki górskie, pływanie, strzelanie z łuku. W razie niepogody organizowane są zajęcia zastępcze. Pobyt kończy impreza podsumowująca połączona z wręczeniem dyplomów i medali.
Transport z Poznania autokarem będzie kosztował dodatkowo 300-350zł od osoby, w zależności od liczby chętnych.

Ważne: istotna jest znajomość w stopniu komunikatywnym języka angielskiego lub niemieckiego, dlatego oferta skierowana jest przede wszystkim do starszych dzieci i młodzieży.
Jeśli będą chcieli jechać dorośli, to zostaną zakwaterowani w hotelu niedaleko schroniska młodzieżowego, w którym nocować będą nasze pociechy.

Zapisy: drogą mailową u trenera Piotra: piotrogarzynski@wp.pl

Więcej informacji o obiekcie w Austrii znajdziecie pod tym linkiem: www.sportschule.at

Sponsorzy:

wykonanie: stream software